Ochrona prywatnych danych

HitMalware to obecnie jeden z najskuteczniejszych programów zabezpieczających komputer przed złośliwymi wirusami, robakami, trojanami i oprogramowaniem szpiegowskim. Polecam.

BitDefender Antivirus 2009


BitDefender Antivirus 2009 najnowszy antywirus od producenta SOFTWIN. Program charakteryzuje się łatwą obsługą i skutecznością oraz ma niskie wymagania sprzętowe. Obecnie to jeden z najlepszych antywirusów, co dowodzi, że i w Rumunii można zaopatrywać się w oprogramowanie.

Dzięki wyspecjalizowanym modułom BitDefender stale monitoruje systemy plików, rejestr oraz aktywność Internetu. Program zawiera użyteczną funkcję blokowania zachowawczego, która pozwala użytkownikowi samodzielnie decydować o tym, jakie programy będą miały możliwość dokonywania zmian w rejestrze Windows. BitDefender pozwala również na przechowywanie podejrzanych zainfekowanych plików w bezpiecznej "kwarantannie", której zawartość można wysłać do labu BitDefendera, w celu dokładnej analizy. Antywirus posiada również kontrolę poczty wychodzącej i szczegółowy dziennik zdarzeń programu, oraz ochronę Antyspyware.

27.08.2009. 09:12

Komentarze

Artykuł nie był jeszcze komentowany

Napisz komentarz

* = pola wymagane

:

:

:


1 + 7 =